Eerder dit jaar liet Taitra weten het draagvlak te onderzoeken voor diverse landenpaviljoens op de volgende beurs in 2012. Ze dachten daarbij o.a. aan speciale landenpresentatie van Nederland, Duitsland en Japan. De Taipei Cycle Show heeft al twee jaar een Frankrijk Paviljoen (foto) en wilde dit concept breder over de beurs uitrollen.
Bij Nederlandse exposanten waren de meningen over een Holland Paviljoen verdeeld. Een aantal zou daar graag deel van uitmaken met een stand, maar een deel ook niet. Deze laatste groep voornamelijk omdat zij goede ervaringen hebben met de collectieve Colibi/Coliped-presentatie, waar allerlei Europese leveranciers bij elkaar staan.
En juist om die goede relatie met Colibi/Coliped in stand te houden is het plan voor landenpaviljoenen voorlopig - in ieder geval voor 2012 - van de baan, aldus Taitra.