Vorig jaar, tijdens de 15e editie van Bike MOTION Benelux werden voor de eerste keer de speciale Bike MOTION Benelux Awards uitgereikt in de varianten Vakprijs en Publiekprijs. Per categorie wordt slechts één Award uitgereikt. Tacx won de vakprijs met de Bushido Ergotrainer, en Arpo heeft de publieksprijs in de wacht gesleept met de Nomad mobiele reiniger.
Met de awards wil Bentveld noviteiten in de spotlights zetten. De inzendingen worden genomineerd door een vakjury, maar de bezoekers van Bike MOTION Benelux hebben ook invloed op de uiteindelijk bekroning. “
Daar wordt een Innovatieplein ingericht waar alle nominaties een prominente plek krijgen. Ook zal hier het winnende product (Vakprijs) tentoon worden gesteld. Het consumenten publiek krijgt ook gedurende de beurs de gelegenheid om te stemmen. Op de laatste beursdag wordt bekendgemaakt wie de Publieksprijs gewonnen heeft.
Toch blijft het aantal inzendingen achter bij vorig jaar. Daarom heeft Bentveld (foto) op de Bike Motion Benelux Business Group op LinkedIn een discussie aangezwengeld.
“Dit jaar slechts 13 inschrijvingen voor de BMB Award 2011. Tegenvaller! Wellicht sluit de award niet helemaal aan bij de wensen uit de markt. Wie wil er meepraten over de toekomst van deze award?,” aldus Bentveld op LinkedIn.
“We zijn op zoek naar betrokken mensen uit de branche die graag een keer de tijd willen nemen om mee te denken met de organisatie. Om wellicht tot een aangepaste opzet te komen van de Award. Doelstelling is om in 2012 ieder geval om veel meer (ca. 50) inzendingen te realiseren.”