"Uit een omvangrijk onderzoek is gebleken dat de Nederlandse vakhandel nog steeds een perceptie heeft, van het merk Vredestein en haar producten, die dateert uit de jaren negentig," zegt Harry Peppelman. "Heel begrijpelijk, gezien de meer dan 100 jaar oude Vredestein-historie, maar wij willen daar graag verandering in brengen."
De stand van Vredestein (08.337) is derhalve in het teken gezet van de Wall of Facts, die dealer andermaal zullen overtuigen van Vredestein's unique selling points van dit moment.
"Wij presenteren onze feiten op een ludiek wijze met behulp van onze charmante professor (foto)," laat Peppelman nog weten. Dealers kunnen niet alleen kennis maken met interessante Vredestein-wetenswaardigheden, maar ook met de professor in kwestie op de foto.
Vanuit het nieuwe assortiment zal Vredestein de nadruk leggen op de Perfect Xtreme en Perfect Lite.