Paul van Nuland wijst op tal van dingen, waarop het prototype aangepast zal worden, maar desalniettemin wil hij de vakhandel toch graag opmerkzaam maken op deze nieuwe drager.
Bij de ontwikkeling van deze Ergomatic Basic heeft WeCycling nauw samengewerkt met VDL, N & H Apparatenbouw en Hapro.
“We hebben de achterkant van de Hapro drager gebruikt en die gecombineerd met onze halfautomatische bediening, waarmee je de drager kan laten zakken en stijgen,” licht Van Nuland toe. “We hebben bewust niet voor een afstandbediening gekozen, maar voor een schakelaar op de drager zelf.”
Van Nuland benadrukt dat het hier op een halfautomatische fietsdrager gaat, wat betekent dat die niet gekanteld kan worden. WeCylcing heeft al een volautomatische drager in het assortiment zitten en dat blijft zo, ook met de komst van deze drager, die op de markt zal komen voor een consumentenadviesprijs van € 645,-.
“En dat is voor dealer bijzonder interessant omdat er een gezonde marge op zit. We gaan deze drager uitsluitend via de vakhandel en verkopen en niet via internet-aanbieders, om de kans dat prijsstunters de prijs onder druk zetten zo klein mogelijk te houden.”