Van oorsprong is lief! een kindermerk, dat bekend geworden is van t-shirtjes, bedrukt met de teksten lief! en stoer!. Tot voor kort was lief! een lifestylemerk voor moeders, maar door de groei van het aantal producten erom heen wordt het veel meer een lifestylemerk voor vrouwen. Aan de speciale collectie van Cortina is de dertiende licentie verleend.
De landelijke introductie van de lief! collectie vond plaats in Molenaarsgraaf, waar het hoofdkantoor van lief! gevestigd is. Daar waren niet alleen veel mensen uit de modewereld aanwezig, ook de fietsenvakhandel was goed vertegenwoordigd. Kruitbosch had een aantal Cortina-dealers uitgenodigd, plus een aantal toeleveranciers, waaronder afgevaardigden van Basil en Widek.
Om de free publicity op gang te krijgen, had lief! er voor gezorgd dat er veel BN’er mama’s aanwezig waren, waaronder Kim-Lian van der Meij, Tanja Jess, Rosanna Kluivert, Marit van Bohemen, Fiona Hering en Susanne Klemann. De BN’ers trokken met vereende krachten het rood-wit geblokte laken van de fietsen af. SBS Shownieuws zond 's avonds na de introductie een impressie uit van de presentatie.
Presentatrice en actrice Marit van Bohemen te spreken over haar nieuwe fiets. “Lief! is een puur Hollands merk en fietsen zijn oer-Hollandse producten, dus dat past wel bij elkaar. Ik vind het een erg leuke fiets, die er robuust uit ziet maar toch opvallend licht rijdt. En als mijn dochtertje jarig is, koop ik er voor haar ook eentje.”
De lief! collectie wordt een vast onderdeel van het Cortina assortiment en zijn ontworpen in nauwe samenwerking met de ontwerpers van lief! In de loop van juni zullen de fietsen op de markt komen. “Naast de kinderfietsen zijn er oer-Hollandse tiener- en damesfietsen, populair vanwege het nostalgische uiterlijk,” licht Kruitbosch toe.
“Karakteristiek voor deze fiets is de voordrager, waar je een mand of krat op kunt bevestigen. Om de fietsen leuk aan te kleden heeft lief! ook de nodige leuke fietsaccessoires, zoals fietstassen, zadeldekjes en kratcovers, allemaal gemaakt van gerecycled canvas.”
Binnen de vakhandel wordt positief gereageerd op de introductie. Een van de aanwezige Cortina-dealers ziet de verkoop wel zitten. “En dit is ook de manier om het te lanceren. Veel bekende Nederlanders erbij zorgt altijd voor extra publiciteit. Dan komen de mensen er wel om vragen.”
MEER OVER DE LANDELIJKE INTRODUCTIE VAN 'LIEF! FOR CORTINA' IN EEN EXCLUSIEVE REPORTAGE IN FIETSMARKT NR. 3.